Založ si blog

Masáž IT´S OK?

Keď som bola ešte v roku 2014 v Číne v Shanghai, zažila som úsmevnú príhodu. Syn ma pozval na masáž do luxusného centra v štvrti Pudong, hneď oproti slávnej Perlovej veži. Jeho si na masáž odviedla zrelá Číňanka a mňa mladý Číňanko. Nerozumela som mu ani malý prd. Preto som vôbec nechápala, prečo sa mám pred masážou obliecť – a to dokonca do nohavíc aj blúzy, keď som sa práve pred chvíľou vyzliekla. Napriek tomu som sa začala poslušne obliekať. Žiaľ, neúspešne. Predpísané oblečenie nebolo ušité na Slovenku. Číňanko sa znovu vzdialil a doniesol väčšie číslo. V ten večer som sa prezliekla trikrát. No stálo to za to! Masáž prebiehala cez oblečenie a končila bodovou masážou hlavy. V jej závere, keď som už bola celá príjemne uvoľnená, sa začal ten Číňanko hrať s mojimi vlasmi. Vytvoril z nich pramienky, začal ich jemne skrúcať, málinko ťahať a nakoniec hladiť. No, poviem vám úprimne, chcela som aby to nikdy neskončilo. Nakoniec sa predo mnou poklonil a so smiešnym prízvukom sa opýtal:

IT´S OK?

Jéééžiši, keby si  ty vedel, že to nebolo iba ok. Taký slastný pocit som ešte nikdy nezažila!  Veď sa nedá ani slovami opísať, pomyslela som si. No neprišlo mi na um nič lepšie ako poklona. Presne taká, akú mi vystrúhal on. Potom som sa poďakovala „XIE XIE“ (ďakujem po čínsky) a pridala som ich pozdrav „NIHAO“, ktorý sa mi veľmi páčil. Mladík sa spokojne usmial a vyprevadil ma k dverám.

Som presvedčená o tom, že Číňania sú ako stvorení práve na služby tohto typu. V masážnom centre nás už pri vstupe vítali s miernym úklonom a so zopnutými rukami a rovnako sa s nami rozlúčili. Cítila som sa ako kráľovná.

Ďakujem. (XIE XIE)

Viktória Sentpétery

Ľútosť

22.06.2022

Táto záludná emócia je v živote človeka často prítomná. Prečo záludná? Mnohí si totiž myslia, že keď niekoho ľutujú, tak sú dobrí, citliví a zbožní. Ale akí by boli, keby nebolo koho ľutovať? V praxi to vyzerá asi takto. „Chudáčik môj, tak mi je ťa ľúto! Život je poriadne krutý a nič s ním neurobíš. No poď, ja ťa poľutujem, som predsa dobrá!“ [...]

Očakávania

15.06.2022

Niekedy dávno som poznala len jednu stranu očakávaní. Tú negatívnu, ktorá mi prinášala samé sklamania. Čakanie na lásku, čakanie na to, že sa nájde niekto, kto ma urobí šťastnou a splní všetky moje túžby. Očakávala som, že niekto prestane piť alebo nevhodne podnikať… Nič z toho sa nestalo. Odpozorovala som, že očakávať niečo od druhého je dosť riskantné. [...]

Svetská krása

07.06.2022

Tento príspevok je venovaný ženám zrelým alebo tým, ktoré sa boja dozrieť. Zámerne som nenapísala zostarnúť. Pretože zostarnúť ešte neznamená dozrieť. V mojom ponímaní môže byť aj zrelá žena obdivuhodná a žiadaná, ak má odvahu byť sama sebou a je pre ňu úplne prirodzené, že to dopraje aj ľuďom vo svojom okolí. Pretože ak je sama sebou, už nemusí [...]

Putin, vojna, Osetsko

ICC vydal zatykače na tri osoby v súvislosti s rusko-gruzínskou vojnou

30.06.2022 18:21

Medzinárodný trestný súd vydal zatykače na tri osoby v súvislosti s vojnovými zločinmi spáchanými počas konfliktu v Južnom Osetsku v roku 2008.

Rusko, Štátna duma

Štátna duma schválila zákon, ktorý uľahčí zákazy zahraničných médií

30.06.2022 17:26

Poslanci ruskej Štátnej dumy, dolnej komory parlamentu, schválili vo štvrtok zákon, ktorý uľahčí zásahy voči zahraničným aj domácim médiám. Informovali o tom agentúry AFP a AP.

Erdogan

Problém pre NATO. Ankara už hrozí zablokovaním prijatia Švédska a Fínska

30.06.2022 17:24

Erdogan žiada splniť záväzky obsiahnuté v memorande.

Poľsko Bielorusko hranice plot dokončenie

Takmer dvesto kilometrov, 50-tisíc ton ocele. Poľsko má na východnej hranici plot

30.06.2022 16:22

Päť a pol metra vysoká bariéra má zastaviť nelegálnu migráciu z Bieloruska.

viktoriasentpetery

Blog o zážitkoch z ciest, terapeutických sedeniach a emóciách. Cesta za poznaním seba samého.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 7
Celková čítanosť: 7067x
Priemerná čítanosť článkov: 1010x

Autor blogu

Kategórie